حضور در انتخابات ضامن اقتدار و امنیت نظام اسلامی است

آیت الله فرحانی با بیان اینکه ملت ایران با حضور در پای صندوق های رأی به ندای رهبری لبیک می گویند، گفت: حضور پرشور و دشمن شکنانه در انتخابات ضامن اقتدار و امنیت نظام اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانیfarhani.net ، آیت الله عبدالکریم فرحانی، پس از انداختن رأی به صندوق با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ‌نظام مقدس جمهوری اسلامی مدل مردم ‌سالاری دینی است، ابراز داشت: امروزه این نظام به برکت وجود امام راحل و مردم انقلابی ایران در جهان مورد توجه و عنایت مستضعفان عالم قرار گرفته است.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اسلامیت حکم اصلی نظام و جمهوریت و مردم‌ سالاری هم دیگر رکن نظام اسلامی است، خاطرنشان کرد: انتخابات های متعدد برگزار شده در این سال ها گواه روشن و گویایی بر مردم ‌سالاری ما است به همین علت حضور پرشور و دشمن شکنانه در انتخابات ضامن اقتدار و امنیت نظام اسلامی است.

وی گفت: امروز مردم ایران با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب پای صندوق‌ های رأی حضور خواهند یافت و مردم ‌سالاری دینی را به جهانیان نشان خواهند داد.

حجت الاسلام والمسلمین فرحانی با بیان اینکه معیارهای انتخاب در سخنان رهبر انقلاب آشکار است، اظهار داشت: مردم در انتخاب اصلح همراهی با اسلام و نظام، اعتماد به مردم و داشته های ارزشمند نظام اسلامی، اجتناب از سیاه نمایی دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارائه برنامه روشن و درست در چارچوب اقتصاد مقاومتی و فرهنگ ارزشمند اسلامی را مدنظر قرار می دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *