عضو خبرگان رهبری: ۹دی حاصل بصیرت ملت بزرگ ایران اسلامی است

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی گفت:مردم ایران اسلامی در راستای اهداف اولیه شکل گیری نظام اسلامی،با هوشیاری و. بصیرت حماسه ۹ دی را رقم زدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا آیت الله عبدالکریم فرحانی روز پنجشنبه در آیین بزرگداشت سالروز حماسه ۹ دی در مصلای جمعه اندیمشک افزود: حماسه ۹ دی نمایش عمومی و اجتماعی، استقلال خواهی و ولایتمداری ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی است.
وی بیان کرد:مردم ایران اسلامی با اعتقاد کامل به ارزش های اسلامی در مقابل بیگانگان و نفوذ آنان در تمام عرصه ها بیدار و هوشیار می باشند.
وی ۹ دی را روز میثاق با ولایت ذکر کرد و افزود:دسیسه های دشمنان با بصیرت مردم ایران اسلامی و با آگاهی و حضور به موقع آنان در صحنه نقش برآب شد.
آیت الله فرحانی با بیان اینکه ۹ دی دارای پیام های زیادی است افزود:پیام این حماسه به دشمنان بیرونی و استکبار به عنوان فتنه گر حقیقی این است که انقلاب اسلامی در برابر توطئه های دشمنان استوار ایستاده است.
وی با اشاره به ولایتمداری ملت ایران اسلامی از ابتدای انقلاب اسلامی گفت: مردم در طول دوران انقلاب اسلامی با اعتقاد به امام راحل (ره) و رهبر فرزانه انقلاب و توجه به منویات ولایت فقیه به دستاوردهای ارزشمندی رسیده اند.
وی تاکید کرد:این نظام اسلامی در امتداد فرهنگ عاشورا شکل گرفته و با چنین مبنای محکم دینی و ارزشی همواره مورد عنایت خداوند و اهل بیت (ع) است .
امام جمعه اندیمشک هم گفت:دشمنان همواره با ایجاد فضای غبارآلود و فتنه برای دستیابی به اهداف شوم خود تلاش می کنند.
حجت الاسلام نعمت اله خدامی افزود:دشمنان از ۲ سال پیش از انتخابات ۸۸ برنامه ریزی کرده بودند تا با سازماندهی و اجرای برنامه های خود به اهدافشان دست یابند.
وی با اشاره به تلاش دشمن برای سواستفاده از فضای انتخابات های مختلف افزود:تاکنون بصیرت و آگاهی مردم در این وقایع به خوبی دشمنان را ناکام گذاشته و دست آنها را کوتاه کرده است.
امام جمعه اندیمشک افزود: انقلاب اسلامی در طول تاریخ متحمل تهدیدها ،تحریم ها و هزینه های زیادی شده اما همواره علیرغم این مشکلات با تکیه بر ایمان و ولایت سربلند میادین مختلف بوده است.
در این تجمع حاضران با فریادهای الله اکیر ، مرگ بر منافق ، مرگ بر مزدور آمریکایی ، مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسراییل سالروز حماسه ۹ دی را گرامی داشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *