شرایط خوزستان در زمان بمباران دشمن نیز اینگونه نبود

آیت الله عبدالکریم فرحانی در نشست با مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد استان خوزستان، با اشاره به و مصائب أخیر مشکلات مردم خوزستان تصریح کرد: عرق شرم بر پیشانی ام نشسته است زیرا مشکلات را که پیگیری می کنیم می گویند که خوزستان تخصیص بودجه ای نداشته است.

وی با بیان اینکه بودجه خوزستان در سال آینده نیز کسری خورده، بیان کرد: نمایندگان خبرگان ساعتها با استاندار و دیکر مدیران جلسه گذاشتند تا در سفر رئیس جمهور به استان، این مشکلات منعکس شوند اما به ما گفته شد که سفرهای رئیس جمهوری پروژه محور است و به همین دلیل حرف ها ما تا کنون مانده اند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مشکلات جدی مردم روی زمین مانده، افزود: ما اکنون در مسائل اشتغال، زیست محیطی و جبران عدم تخصیص ها خروجی می خواهیم.

وی تصریح کرد: شرایط خوزستان در زمان جنگ که دشمن نیروگاه های ما را بمباران می کرد نیز اینگونه نبود، صبح بیدار می شویم و می بینیم چه همه چیز قطع شده است.

آیت الله فرحانی گفت: وقتی ۱۰ ساعت برق نباشد، استان صدمه اقتصادی می بیند و کسی هم آنها را جبران نمی کند، این درحالی است که دولت تاکنون خسارات سیل فرودین ماه را جبران نکرده است.

وی تصریح کرد: این موضوعات را در جلسات کارشناسی و خصوصی مطرح کردم اما دیدم فایده ای ندارد، مجبور هستم که در سخنرانی ها آنها را عنوان کنم.

آیت الله فرحانی خاطرنشان کرد: باید بار دیگر فریاد بزنیم که در اجرای مطالبات رهبری در خوزستان، آموزش و پرورش و معیشت مردم کم کاری کرده ایم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *