آیت الله فرحانی: یکی از ابزارهای لازم برای حل ریشه ای مشکلات استان، تشکیل کارگروه های تخصصی است.

آیت الله فرحانی در نشست هم افزایی و هم اندیشی متخصصان و نخبگان در شهر اهواز، با اشاره به مصائب و مشکلات استان خوزستان عنوان کرد:

یکی از آسیبهای جدی در حوزه مدیریتی استان خوزستان ، گرفتار شدن مدیران ، با مسائل اجرایی ، قومی و حزبی است. مدیران با شرکت در جلسات متعدد و پاسخگویی به مراسلات و پرداختن به امور روز مره و همچنین بعضا با درگیر شدن در جریانات حزبی و قومی، فرصتی برای حل مسائل اساسی همچون اقتصاد مقاومتی،اشتغال و مشکلات زیست محیطی استان نمی یابند.

در این مراسم که با حضور جمعی از نخبگان استان از قومیت ها و احزاب مختلف برگزار شد، برخی از صاحب نظران، به بیان نقطه نظرات خود پیرامون مسائل اساسی استان خوزستان پرداختند.
آیت الله فرحانی پیرامون لزوم تقویت و استمرار این جلسات عنوان کردند:
یکی از مهمترین اقدامات برای حل مشکلات و بحران های اساسی استان ، ایجاد کارگروه های تخصصی است که با استفاده از نخبگان و کارشناسان متعهد، ضمن هم‌افزایی و بکارگیری افکار و نظرات دقیق ، بهترین ایده ها و راه حل ها را با تکیه مستندات علمی تولید کند.

عضو خبرگان رهبری افزود: اگر مدیران استان با قطع نظر از گرایشات حزبی و قومی و با حدوسط “من خوزستانی هستم” ، به سراغ متخصصین متعهد استان بروند، ضمن شناسایی فرصتها، تهدیدها و نقاط قوت و ضعف، خطاپذیری عملکرد خود را نیز می توانند به حداقل ممکن کاهش دهند. فلذا یکی از ابزارهای لازم برای حل مسائل و توسعه خلاقیت در حل ریشه ای مشکلات استان، تشکیل این کارگروه های تخصصی است.

آیت الله فرحانی در پایان گفت: بدون تردید جامع نگری، ‌غنی سازی، ابتکار و نوآوری و بهره وری مرهون فکر و اندیشه ای است که در نشست‌ها و جلساتی متشکل از متخصصین و مدیران متعهد شکل می‌گیرد.

در پایان این جلسه دکتر کرم زاده از حضور و پیگیری آیت الله فرحانی تشکر کرده و خواستار تداوم حضور ایشان در این جلسات در جهت حل مشکلات و مصائب استان شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *