آیت الله فرحانی: مبنای خبرگان رهبری باید حفظ روحیه انقلابی و دفاع از اندیشه ولایت باشد.

نشست فرماندهان پایگاه ها و شواری حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول در دانشگاه جندی شاپور شهرستان دزفول برگزار شد.
آیت الله فرحانی در این نشست گفت: مقام معظم رهبری فرمودند ادب، احترام و تقدیر ما را به مردم غیور و فداکار خوزستان ابلاغ کنید.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری فعالیت های حوزه علمیه آیت الله قاضی(ره) و برنامه های مهدویت شهرستان دزفول را مسرت بخش دانست و تصریح کرد: در شهرستان دزفول تلاش های ارزشی، قابل قبولی انجام می شود و جداً از تلاش ها و زحمات امام جمعه دزفول تشکر می کنم.

آیت الله فرحانی با اشاره به آیه ولایت در کلام الهی و وجود مکاتب سه گانه در غرب اظهار کرد: دکترین ولایت با دارا بودن دکترین توحید و عدالت، می تواند بر مشکلات دنیا غلبه نماید.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: دکترین ولایت عزت، استقلال و اتحاد می دهد و امروز این اندیشه ثمره داده و در دنیا جا افتاده است.

آیت الله فرحانی اظهار کرد: امام خمینی(ره) با دکترین ولایت انقلاب را به پیروزی رساند، تثبیت کرد و دفاع را مدیریت نمود.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه امام امروز ما مقام معظم رهبری نشان داده که با دکترین ولایت می توان موفق بود یادآور شد: مبانی تفکرات ما در چارچوب دکترین ولایت باید انقلابی باشد.

آیت الله فرحانی حوزه و دانشگاه انقلابی را مورد توجه قرار داد و عنوان کرد: نقش اصلی موفقیت در دکترین ولایت بر عهده حوزه و دانشگاه است.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: مبنای خبرگان رهبری باید حفظ روحیه انقلابی و دفاع از اندیشه ولایت باشد.

One thought on “آیت الله فرحانی: مبنای خبرگان رهبری باید حفظ روحیه انقلابی و دفاع از اندیشه ولایت باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *