راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد اتحاد و همبستگی داخلی است

آیت‌الله عبدالکریم فرحانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اهواز با بیان اینکه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن از مسئولیت‌های مهم همه ماست، اظهار کرد: به‌منظور حضور در این راهپیمایی مردمی ربطی به کیش، آیین، افکار و یا شعار انقلابی ندارد و همه ما به این نظام مدیون هستیم.

وی تصریح کرد: من معتقد هستم شعارها نیز بدون زیرساخت و محتوای انسانی نمی‌توانند دارای معنی و شعور باشند.

معاون آموزش حوزه‌های علمیه کشور اضافه کرد: در برخی زمان‌ها ممکن است شعار‌ها، مناسب زیر‌ساخت‌های خود نباشند اما مشاهده می‌کنیم که شعارها در حساسیت‌های وسیع انسانی فرآیندی را ایجاد می‌کنند که با شعور و زیرساخت خود تناسب پیدا می‌کنند.

این مدرس حوزه علمیه بیان کرد: ماجرای انقلاب اسلامی یکی از اصلی‌ترین نمادهای آن راهپیمایی ۲۲ بهمن است که به‌شکل بسیار زیبایی با محتوای خود تنظیم شده است.

وی با بیان اینکه نماد راهپیمایی ۲۲ بهمن ایجاد اتحاد و همبستگی داخلی است، تاکید کرد: انفجار ۲۲ بهمن برای اولین بار به‌دلیل همین وحدت و همبستگی است.

وی خاطرنشان کرد: نماد راهپیمایی ۲۲ بهمن نمادی است که تابلوی آن به خوبی با محلش سازگاری است، تابلویی که بالاترین نماد با اعتبار ملی و دینی به‌نام خود کرد.

معاون آموزش حوزه‌های علمیه کشور ادامه داد: نماد ۲۲ بهمن حتی خارج از فضای انقلابی با هر معیاری که به آن نگاه شود سبب بالا رفتن عزت و شأن ملت شده است.

فرحانی با اشاره به حرکت‌های غیر دینی، اسلامی برخی افراد برای ضربه‌زدن به هر طریقی از داخل و خارج کشور گفت: زمانی که به‌منظور حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدم در خیابان می‌گذاریم در واقع آرمان‌های انقلاب اسلامی از لحاظ علمی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را حفظ کرده‌ایم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *