پیام شهدای مدافع حرم ولایت‌مداری و اطاعت محض از ولایت‌فقیه است

به گزارش خبرگزاری فارس از اندیمشک، آیت‌الله عبدالکریم فرحانی ظهر امروز در آیین تشییع دو تن از شهدای مدافع حرم در اندیمشک، اظهار کرد: همه شهدای مدافع حرم برای ما پیام دارند و مهم‌ترین پیام آنان ولایت‌مداری و پیروی محض از ولایت‌فقیه است.

وی افزود: شهدا برای این می‌آیند که آرمان‌ها و اهداف متعالی نظام مقدس ما را تقویت کنند.

معاون آموزش حوزه‌های علمیه کشور اضافه کرد: در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تقدیم سه شهید مدافع حرم از سوی مردم اندیمشک تجدید عهد و پیمان مردم ولایت‌مدار این شهرستان با رهبری انقلاب و شهداست.

وی خاطرنشان کرد: این شهدا وسیله اتصال ما با ولایت‌فقیه هستند و این موضوع در وصیت‌نامه‌های این شهدای عزیز به خوبی نمایان است.

آیت‌الله فرحانی یادآور شد: امروز حضور هزاران نفر از مردم اندیمشک در این مراسم باشکوه بیان‌گر این موضوع است که این مردم آماده هستند همان‌گونه که در هشت سال دفاع مقدس یک‌هزار شهید تقدیم نظام کردند برای دفاع از حریم اهل‌بیت(ع) نیز حاضر به تقدیم یک‌هزار شهید دیگر هستند.

وی گفت: ملت همچنان با صلابت و استوار در دفاع از حریم ولایت و اهل‌بیت(ع) محکم ایستاده و تا پای جان از آرمان‌های انقلاب و شهدا دفاع خواهد کرد.

معاون آموزشی حوزه‌های علمیه کشور در پایان بیان کرد: امروز همه وظیفه داریم که گوش به فرمان ولایت‌فقیه باشیم و با حفظ وحدت و ادامه دادن راه شهدا مسیر انقلاب را آگاهانه و با بصیرت ادامه دهیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، سردار شهید احمد مجدی‌نسب مدیر عملیات لشکر عملیاتی هفت ولی‌عصر(عج) خوزستان به همراه هم‌رزمانش، شهیدان حبیب رحیمی‌منش و احمد الیاسی‌حاجیوند در عملیات آزادسازی شهرهای نبل و الزهرا، در مبارزه با گروه‌های سلفی و تکفیری و در راه دفاع از حریم اهل‌بیت(ع) آسمانی شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *